Özel Soysal Bartın İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi, yüksek teknolojiyi takip ederek insan merkezli felsefi yapısıyla insanlara yardım etmeyi ve bu alanda hizmet etmeyi taahhüt eder.

 

2006 yılında kurulan Özel Soysal Bartın İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi, “Duyma ve anlamada sıkıntı çeken ve zorluk yaşayan insanların, yaşamlarını kolaylaştıran ve hayata tutunmalarına destek olan modern teknolojiden yararlanmaları için çaba harcıyor.”

Özel Soysal Bartın İşitme  Cihazları Satışı ve Uygulama Merkezi 2006 yılından bugüne Türkiye’de İşitme Çözümleri alanında faaliyet göstermektedir. Özel Soysal Bartın İşitme Merkezi 2006 yılında Bartın’da kurulmuştur. “Önce insan, önce Sağlık” sloganı ile hastalara en iyi ürünlerin yanı sıra en iyi hizmeti de vermeyi amaç edinmiştir. Bu sorumluluk ve bilinci ile toplam kaliteyi artırmak için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır.

Soysal İşitme Merkezi müşterisi kendisini Soysal İşitme Merkezi ile güvende hissediyor.

 

Müşterilerine işitme cihazlarını kullandıkları sürece işitme testlerini ücretsiz sunuyor.

İşitme cihazlarının 6 ayda bir bakımını ücretsiz yapıyor.

Alınan cihaz 2 yıl içinde 3 defa fabrikasyon hatalarından dolayı teknik servise gönderildiğinde cihazı yenileniyor.

Yeni alınan cihazdan 3 ay içinde memnun kalınmadığı takdirde değişim hakkı tanınıyor.

 

 

İşitme sorunu yaşayanların”bilgiye,ilgiye ve doğru yönlendirmeye ihtiyacı var” sloganı ile kurulan Özel Soysal Bartın İşitme Merkezi hizmetten taviz vermeden hızlı büyümeye devam ediyor.
Tüm ürünler 2 yıl garantili olup servis hizmeti firmamız Özel Soysal Bartın İşitme Merkezi  tarafından verilmektedir.
Özel Soysal Bartın İşitme Cihazları Merkezi,  tecrübeli, profesyonel kadrosu, yüksek kaliteli ürunleri ile vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Ayrıca devlet hastanesi yakınındaki  şubemiz ile vatandaşlarımıza daha kolay hizmet vermekteyiz.

AMACIMIZ

·  İşitme engelli vatandaşlarımızın topluma kazandırılmasında köprü görevi yapmak,
·  Bartın’da işitme engeli sorunu yaşayan insanlarımıza kaliteli ürünlerle kesintisiz hizmet vermek,
·  Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek ileri teknoloji ürünlerini satış portföyünde bulundurmak,
·  Hizmet yeterlik belgesine sahip servislerimizle satış sonrası destek vermek,
·  İşitme sorunu yaşayan tüm bireylerimize ulaşabilmek için yeni stratejiler geliştirmek,
·  İşitme cihazı kullanıcılarının gereksinimlerini anlayarak memnuniyetlerini sağlamak ve takip etmek,
·  Kaliteli ve güvenilir hizmetimizle işitme güçlüğü yaşayan bireylerin tek adresi olmaktır.
TSE ve satış sonrası hizmet yeterlilik belgesine sahip ofisimizle müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran satış sonrası kaliteli hizmet vermektedir.
Tamir bakım ünitesinde her marka işitme cihazı tamir,bakım ve kontrolleri sertifikalı personellerimizle yapılmaktadır.
Teknik atölyelerimizde,  eğitim sertifikası almış personelimiz tarafından kulak kalıbı ve kanal cihazı montaj üretimi gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda , 
·  Her türlü kulak arkası ve kanal içi (BTE, ITE, ITC, CIC) işitme cihazı satışı ,
·  Odyolojik sarf malzemeleri satışı ,
·  Grup ve yardımcı işitme cihazları satışı ,
·  İşitme cihazı pili satışı yapılmaktadır.

   NOT  : İŞİTME CİHAZI MERKEZİMİZ SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI OLUP SGK VE GSS ANLAŞMALIDIR.

 

 

Şirketimiz dünya markası olmuş en yüksek kaliteye ve teknolojiye sahip ürünlerin  Bartın bayiliğini yapmakta, güler yüzlü kadromuzla da kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaya devam etmektedir
..
Teknik servis olarak Bartın ve Türkiye genelinde birçok firma teknik servis hizmetini bizimle çözüyorlar.

İşitme cihazı sektöründe yaptığı işi sadece bir mal satmak gibi gören, insana sadece müşteri gözüyle bakan ve cihaz seçiminin insan sağlığındaki öneminden bihaber firmaların varlığı su götürmez bir gerçektir.

İşimiz cihaz satışı yapmaktan ibaret değil. Bizi piyasadaki pek çok firmadan ayıran farkımız teknik servisteki gücümüz ve deneyimimizdir. Satışı yapılan cihazın arkasında durabilmek, bir sorun yaşandığında acil ve sorunsuz çözmek bizim temel prensibimizdir.

Özel Soysal Bartın İşitme Cihazları Merkezi olarak, işitme kayıplarının düzeltilmesi ve giderilmesi için dizayn edilmiş işitme cihazlarını tedarik eden ve uygulamasını sağlayabilecek düzeyde tecrübeli kadromuzla işimizin satıştan ibaret olmadığını, sağlık boyutunun çok daha önemli olduğunun bilincindeyiz .

Her işitme cihazının, her kulağın özellikleri farklıdır. Kapımızdan içeri giren sizler için, işitme kaybının olup olmamasından doğru cihazın ne olduğunu tespit edip, sorunsuz kullanacağız ürünler öneriyoruz.
Misyon – Vizyon – Strateji 

Misyonumuz 
İnsan odaklı, topluma ve çevreye duyarlı, işitme sektöründeki dünya standartlarının da üzerinde bir yaklaşımla, kullanıcıların hayatı duymalarını sağlayarak yaşam kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenmek; çalışanlarına ve iş ortaklarına uzun ömürlü, tatmin edici sosyal ve ekonomik getiriyi sağlamaktır.

Vizyonumuz 
Modern işitme ürünleri perakendeciliğinde öncelikle tüm Türkiye üzerinde hizmetlerimizi yaygınlaştırarak aynı hizmet kalitesiyle çevre ülkelere yayılma ve müşteri memnuniyetinde sektörünün lideri olmaktır. Stratejilerimiz Özel Soysal Bartın İşitme Merkezi,

stratejilerini; 
misyonu doğrultusunda, işitme ürünleri perakendeciliği alanında koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile kullanıcıların ihtiyaç duyacakları tüm ürünleri fiyat kalite dengesi ile bir arada sunarak sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektör liderliğini sağlayabilmek üzerine yapılandırır.

CART

X